Hakkımızda

AOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi

Okulumuz, Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1’inci kısımda hizmet vermektedir. Çevre ve insan ilişkilerine saygılı, etik değerlere sadık, her alanda mükemmeli hedefleyen bir vizyon ile büyümeye devam eden Antalya OSB, 40 yıllık köklü geçmişini hizmete açtığı kreş ve gündüz bakımevi ile taçlandırmış, geleceğe yönelik en önemli projesini bu sayede hayata geçirmiştir.

Çağdaş, kendine güvenen, sorumluluk sahibi çocuklar yetiştirmek için çalışan kreşimizde, sevgiyle ve büyük bir özenle yetiştirdiğimiz çocuklarımızın gelecekte başarılı, mutlu ve sağlıklı bireyler olması başlıca görevimizdir.

Kreşimizde çocuklarımızın bireysel farklılıklarına ve gereksinimlerine uygun olarak motor gelişim, sosyal, sayısal, duygusal, dil ve bilişsel gelişimini desteklemek, öz bakım becerilerini kazandırıp çocuğumuzu hayata hazırlamak yegane arzumuzdur.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Türkiye’nin En Temiz ve En Çevreci Organize Sanayi Bölgesi Ödüllerine layık görülen Antalya OSB, çevre ve doğa bilincine sahip bireyler yetiştirerek ‘temiz çevre, temiz gelecek’ sloganını yaşayan bir kültür haline getirme hedefiyle hareket etmektedir.

Yarınların sahibi olan çocuklarımızı bilimin ışığında ve bir yuva sıcaklığıyla geleceğe hazırlayan kreşimiz 215 m2 kapalı alanda, 5 adet tam donanımlı dersliği, profesyonel eğitmen kadrosu, yemyeşil bir bahçe içerisine konuşlanmış oyun ve aktivite alanları, 7 gün 24 saat kapalı devre kamera sistemiyle izlenen akıllı binası ile çocuklarımızın güvenliği ve tüm ihtiyaçları ön planda tutularak tasarlanmıştır.

Kreşimizde iç dekorasyondan oyuncaklara kadar eğitimde kullanılan tüm materyaller çocuklarımızın sağlığı ve ergonomisi düşünülerek hazırlanmıştır.

image
image